Objednal si prostitútku, prišla jeho dcéra a muž omdlel!
 

Objednal si prostitútku, prišla jeho dcéra a muž omdlel!

HARARE – Africký obchodník dostal chuť na sex, a tak si do hotelovej izby objednal ľahkú devu. Na nesmierne zdesenie oboch sa vo dverách objavila jeho vlastná dcéra (20). Muž v šoku padol k zemi a dievča utieklo.

Titus Ncube zo Zimbabwe, ženatý otec troch detí, sa rozhodol riešiť manželské problémy po svojom. Zavítal do miestneho hotela a objednal si na izbu prostitútku. Keď sa ako predajná žena dostavilo jeho dieťa, omdlel. Dcéra na to konto s plačom utiekla.

“Je mi ľúto, čo som urobil,” kajal sa hriešnik pre denník Daily Mirror. “Hovoril som so svojou ženou a dcérou. Ospravedlnil som sa za to, čo som vykonal. Chcem len späť svoju rodinu. Moja dcéra sa tiež hanbila a prestala robiť, čo robila. Budúci rok sa vracia do školy.”

Ncube taktiež uviedol, že jeho manželské problémy sa tým nevyriešili. Pár preto zašiel za manželským poradcom a snaží sa znovu nájsť spoločnú reč. “Keby sme nemali deti, rozviedla by som sa s ním už dávno,” povedala Rosemary. “Rozvod by ale (deti) ťažko niesli. Rozhodla som sa teda zostať. “

zdroj: topky.sk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 hlasov 5.00/5)
Loading ... Loading ...
Videné: 4,402 x

Pridaj svoj komentár

Páči sa vám stránka?
Náhodné obrázky
Reklama